Shop Grid
- Thuis
- Shop Grid
Resultaat 289–312 van de 379 resultaten wordt getoond
Resultaat 289–312 van de 379 resultaten wordt getoond
Sort by:
-
-
- Accessories
Gewaardeerd 4.00 uit 5(1)Retatrutide 10MG
€90GLP-1 (glucagon-like peptide-1): Suppresses appetite and slows gastric emptying. GIP (glucose-dependent insulinotropic polypeptide): Enhances insulin secretion and fat metabolism. Glucagon: Promotes energy… -
- Accessories
Retatrutide 10MG
€90Gewaardeerd 4.00 uit 5(1)
-
-
-
- Accessories
(0)Retatrutide 30MG
€200Retatrutide 30MG Retatrutide 30mg refers almost exclusively to unregulated, compounded, or research-grade vials (typically lyophilized powder for reconstitution) sold online via gray-market… -
- Accessories
Retatrutide 30MG
(0)€200
-
-
-
- Accessories
(0)Retatrutide 40MG
€230Retatrutide 40MG Retatrutide is an investigational triple-agonist drug (targeting GLP-1, GIP, and glucagon receptors) developed by Eli Lilly for obesity… -
- Accessories
Retatrutide 40MG
(0)€230
-
-
-
- Accessories
(0)Retina Bioregulators
€95 - €190Prijsklasse: €95 door €190Retina Bioregulators Retina bioregulators are specialized short-peptide complexes designed to support the function and resilience of retinal tissue. Rooted in…Selecteer opties Dit product heeft meerdere varianten. De opties kunnen worden gekozen op de product pagina -

Selecteer opties Dit product heeft meerdere varianten. De opties kunnen worden gekozen op de product pagina- Accessories
Retina Bioregulators
(0)€95 - €190Prijsklasse: €95 door €190
-
-
-
- Uncategorized
(0)Ritalin 10 mg
€200 - €220Prijsklasse: €200 door €220Ritalin 10mg Ritalin is a brand name for methylphenidate hydrochloride, a central nervous system (CNS) stimulant primarily used to treat Attention Deficit…Selecteer opties Dit product heeft meerdere varianten. De opties kunnen worden gekozen op de product pagina -

Selecteer opties Dit product heeft meerdere varianten. De opties kunnen worden gekozen op de product pagina- Uncategorized
Ritalin 10 mg
(0)€200 - €220Prijsklasse: €200 door €220
-
-
-
- Verlichting Van De Pijn
Gewaardeerd 5.00 uit 5(1)Rivotril 2 mg
€45Rivotril 2mg Rivotril 2mg is a prescription medication containing clonazepam 2 mg per tablet. Manufactured by Roche, it belongs to… -
- Verlichting Van De Pijn
Rivotril 2 mg
€45Gewaardeerd 5.00 uit 5(1)
-
-
-
-10%- Angst Pillen
(0)Rivotril 2mg 100cts Clonazepam
€270Huidige prijs: €270.€300Oorspronkelijke prijs was: €300. 10% UITRivotril 2 mg (clonazepam) in 100-count dispensing bottles is a prescription-only, Schedule IV benzodiazepine indicated for the treatment of panic… -
- Angst Pillen
Rivotril 2mg 100cts Clonazepam
(0)€270Huidige prijs: €270.€300Oorspronkelijke prijs was: €300.
-
-
-
- Slaappil
(0)Rivotrill 2mg
€50Rivotrill 2mg is a valuable tool for managing anxiety, seizures, and related conditions, but responsible use is key. Stay informed,… -
- Slaappil
Rivotrill 2mg
(0)€50
-
-
-
- Verlichting Van De Pijn
(0)Rlam 1mg alprazolam tablets
€300 - €3,500Prijsklasse: €300 door €3,500Rlam 1 mg (alprazolam immediate-release oral tablets) is a prescription-only, Schedule IV triazolobenzodiazepine indicated for the acute management of generalized…Selecteer opties Dit product heeft meerdere varianten. De opties kunnen worden gekozen op de product pagina -

Selecteer opties Dit product heeft meerdere varianten. De opties kunnen worden gekozen op de product pagina- Verlichting Van De Pijn
Rlam 1mg alprazolam tablets
(0)€300 - €3,500Prijsklasse: €300 door €3,500
-
-
-
- Diabetes
(0)Rybelsus Tablets (Semaglutide 3mg, 7mg, & 14mg) | Breakthrough Oral GLP-1 Receptor Agonist for Type 2 Diabetes & Metabolic Care
€193 - €1,329Prijsklasse: €193 door €1,329Transform Type 2 diabetes management with Rybelsus oral tablets. Advanced daily semaglutide GLP-1 therapy for powerful blood sugar control and…Selecteer opties Dit product heeft meerdere varianten. De opties kunnen worden gekozen op de product pagina -


Selecteer opties Dit product heeft meerdere varianten. De opties kunnen worden gekozen op de product pagina- Diabetes
Rybelsus Tablets (Semaglutide 3mg, 7mg, & 14mg) | Breakthrough Oral GLP-1 Receptor Agonist for Type 2 Diabetes & Metabolic Care
(0)€193 - €1,329Prijsklasse: €193 door €1,329
-
-
-
-30%- Antidepressants
- Pijnstillers
- Onderzoekschemicaliën
Gewaardeerd 5.00 uit 5(1)S-ISOMER KETAMIN
€140Huidige prijs: €140.€200Oorspronkelijke prijs was: €200. 30% UITS-Isomer Ketamine (Esketamine hydrochloride) is the dextrorotatory $(S)\text{-(+)}$ enantiomer of the arylcyclohexylamine dissociative anesthetic ketamine. Operating as a potent, uncompetitive… -
- Antidepressants
S-ISOMER KETAMIN
€140Huidige prijs: €140.Gewaardeerd 5.00 uit 5(1)€200Oorspronkelijke prijs was: €200.
-
-
-
- Verlies van het gewicht
(0)Saxenda Liraglutide
€165 - €275Prijsklasse: €165 door €275Saxenda Liraglutide Saxenda is a brand-name prescription medication containing liraglutide (3 mg/3 mL solution for subcutaneous injection). It’s a GLP-1 receptor agonist…Selecteer opties Dit product heeft meerdere varianten. De opties kunnen worden gekozen op de product pagina -

Selecteer opties Dit product heeft meerdere varianten. De opties kunnen worden gekozen op de product pagina- Verlies van het gewicht
Saxenda Liraglutide
(0)€165 - €275Prijsklasse: €165 door €275
-
-
-
- Verlies van het gewicht
(0)Saxenda Pen
€175Saxenda Pen offers a proven path to weight loss when used responsibly. If you're considering Saxenda for weight management, speak… -
- Verlies van het gewicht
Saxenda Pen
(0)€175
-
-
-
- Uncategorized
(0)Sculptra
€330Sculptra Sculptra is a popular dermal filler renowned for its ability to restore facial volume and reduce the signs of… -
- Uncategorized
Sculptra
(0)€330
-
-
-
- Peptides
(0)Sermorelin Dosage
€40 - €80Prijsklasse: €40 door €80Key Clinical Studies and Results Study/Source Population Dosage/Protocol Key Findings Side Effects Noted Walker et al., JCEM (1994) 10 elderly…Selecteer opties Dit product heeft meerdere varianten. De opties kunnen worden gekozen op de product pagina -

Selecteer opties Dit product heeft meerdere varianten. De opties kunnen worden gekozen op de product pagina- Peptides
Sermorelin Dosage
(0)€40 - €80Prijsklasse: €40 door €80
-
-
-
- Verlichting Van De Pijn
Gewaardeerd 5.00 uit 5(1)Shortec 5 mg
€140 - €260Prijsklasse: €140 door €260Shortec 5mg Shortec 5mg is a prescription medication containing desogestrel 0.15 mg (a synthetic progestin) as the active ingredient. It’s a progestin-only…Selecteer opties Dit product heeft meerdere varianten. De opties kunnen worden gekozen op de product pagina -

Selecteer opties Dit product heeft meerdere varianten. De opties kunnen worden gekozen op de product pagina- Verlichting Van De Pijn
Shortec 5 mg
€140 - €260Prijsklasse: €140 door €260Gewaardeerd 5.00 uit 5(1)
-
-
-
- Capsules
(0)ShredMAX – Slu-PP-332 (120 Capsules)
€390 - €700Prijsklasse: €390 door €700ShredMAX is a research peptide formulation containing ERRα/β/γ agonist SLU-PP-332 at 100mg per capsule for mitochondrial research.Selecteer opties Dit product heeft meerdere varianten. De opties kunnen worden gekozen op de product pagina -


Selecteer opties Dit product heeft meerdere varianten. De opties kunnen worden gekozen op de product pagina- Capsules
ShredMAX – Slu-PP-332 (120 Capsules)
(0)€390 - €700Prijsklasse: €390 door €700
-
-
-
- Capsules
(0)Shredx
€160Shredx Shredx by Applied Nutrition (also known as ABE Shred-X) stands out as a powerful thermogenic fat burner designed to support… -
- Capsules
Shredx
(0)€160
-
-
-
- Men's Health
(0)Silagra (Sildenafil Citrate) | High-Purity Pharmaceutical Matrix for Dependable Vasodilation & Peak Firmness
€36 - €353Prijsklasse: €36 door €353Experience unshakeable confidence with Silagra. Manufactured by Cipla to global pharmaceutical standards, delivering precise Sildenafil Citrate for rapid arterial dilation…Selecteer opties Dit product heeft meerdere varianten. De opties kunnen worden gekozen op de product pagina -


Selecteer opties Dit product heeft meerdere varianten. De opties kunnen worden gekozen op de product pagina- Men's Health
Silagra (Sildenafil Citrate) | High-Purity Pharmaceutical Matrix for Dependable Vasodilation & Peak Firmness
(0)€36 - €353Prijsklasse: €36 door €353
-
-
-
- Accessories
(0)Stomach Bioregulator
€95 - €190Prijsklasse: €95 door €190Stomach Bioregulator Stomach Bioregulator contains short-chain peptides (amino acid complexes) extracted from gastric tissue. These are classified among natural peptide…Selecteer opties Dit product heeft meerdere varianten. De opties kunnen worden gekozen op de product pagina -

Selecteer opties Dit product heeft meerdere varianten. De opties kunnen worden gekozen op de product pagina- Accessories
Stomach Bioregulator
(0)€95 - €190Prijsklasse: €95 door €190
-
-
-
- Uncategorized
(0)Strattera 40 mg
€200 - €220Prijsklasse: €200 door €220Strattera 40mg Strattera 40mg is the brand name for atomoxetine hydrochloride, a non-stimulant medication primarily used to treat Attention Deficit Hyperactivity…Selecteer opties Dit product heeft meerdere varianten. De opties kunnen worden gekozen op de product pagina -

Selecteer opties Dit product heeft meerdere varianten. De opties kunnen worden gekozen op de product pagina- Uncategorized
Strattera 40 mg
(0)€200 - €220Prijsklasse: €200 door €220
-
-
-
- Antidepressants
(0)Strattera Capsules (Atomoxetine Hydrochloride 10mg, 18mg, 25mg, 40mg, 60mg, 80mg, & 100mg) | Non-Stimulant Selective Norepinephrine Reuptake Inhibitor for ADHD
€34 - €832Prijsklasse: €34 door €832Manage ADHD symptoms effectively with Strattera capsules. Trusted non-stimulant atomoxetine hydrochloride therapy for focus, attention, and impulse control.Selecteer opties Dit product heeft meerdere varianten. De opties kunnen worden gekozen op de product pagina -


Selecteer opties Dit product heeft meerdere varianten. De opties kunnen worden gekozen op de product pagina- Antidepressants
Strattera Capsules (Atomoxetine Hydrochloride 10mg, 18mg, 25mg, 40mg, 60mg, 80mg, & 100mg) | Non-Stimulant Selective Norepinephrine Reuptake Inhibitor for ADHD
(0)€34 - €832Prijsklasse: €34 door €832
-
-
-
- Uncategorized
(0)Suboxone
€130 - €350Prijsklasse: €130 door €350Suboxone Suboxone is a prescription medication used primarily to treat opioid use disorder (OUD), such as addiction to heroin, fentanyl,…Selecteer opties Dit product heeft meerdere varianten. De opties kunnen worden gekozen op de product pagina -

Selecteer opties Dit product heeft meerdere varianten. De opties kunnen worden gekozen op de product pagina- Uncategorized
Suboxone
(0)€130 - €350Prijsklasse: €130 door €350
-










